Promocja stron www

Promocja stron www

Pragnąłbyś by Twoja strona online osiągała konkretniejszy ruch, posiadasz ładną stronę firmową a niestety mało osób ją ogląda, w takiej okoliczności pozycjonowanie strony jest najefektywniejszym wyjściem. Rozreklamowanie swojej strony akurat nie jest takie skomplikowane, jak prezentują to różne poradniki, wystarczy jedynie szczypta podstawowej wiedzy by Twoja firma zapoczątkowała pojawiać się wysoko na różne frazy w wyszukiwarce google.pl. Pierwszą kwestią jaką powinniśmy wykonać jest optymalizacja swojej witryny, niejednokrotnie chociażby najlepsze odnośniki prowadzące do strony nie poskutkują, jeżeli nie zrealizujemy przynajmniej gruntownej optymalizacji. Co w takim razie musimy zmienić na witrynie:

  • Ustawiamy właściwy title oraz opis witryny, w treściach tych używamy wyrażeń na jakich szczególnie nam zależy.
  • Tworzymy unikalną treść na stronę główną witryny jak i inne podstrony. Niebagatelna oraz unikalna treść jest wyjątkowo ważna, opracujmy swoją witrynę tak by mieć możliwość na niej umieszczać jak najwięcej tekstu
  • Zadbajmy by na własnej witrynie znajdowały się zdjęcia z wzbogaconymi meta tagami alt oraz title
  • Zróbmy przyjazne odnośniki dla podstron
  • Dokonajmy przekierowanie 301, tak żeby nasza strona była widoczna wyłącznie pod jednym adresem z www albo bez www

Wykonanie wyżej przytoczonych kwestii zajmie nam jedynie chwilę, a najprawdopodobniej sam ten chwyt doprowadzi, iż niezwykle skoczymy w wyszukiwarce google. Jeżeli nie potrafimy sami wykonać tych rzeczy, to za pewne niejedna osoba dokona je za nas dostając jednokrotną drobną opłatę. Jeżeli posiadamy właściwie zoptymalizowaną witrynę, mamy możliwość przystąpić do mechanizmu linkowania. Pamiętajmy, iż nie linkuje się niedokończonej witryny, optymalnie poczekać aż proces ten będzie zakończony. Jeżeli nie znamy się na pozycjonowaniu, nie posiadamy w tej branży autopsji, nie pozyskujmy sporej ilości odnośników, lepiej nie ryzykować nałożeniem kary od wyszukiwarki. Popytajmy swoich przyjaciół którzy mają strony czy zgodzą się umieścić odsyłacz albo banner u siebie na stronie, odszukajmy fora tematyczne na jakich będzie wolno pozostawić odnośnik w poście bądź choćby w profilu. Zareklamujmy się na blogu tematycznym. Napiszmy chociażby na takiego precla felieton. Jeżeli nasze pozycjonowane pojęcia nie są skomplikowane, kilka takich linków powinno w zupełności wystarczyć by otrzymać zaplanowany rezultat.

Podobne artykuły
Gdzie kupić bieliznę?

Gdzie kupić bieliznę?

Władysław Podkowiński

Władysław Podkowiński

Zajęcie mechanika samochodowego przejdzie do lamusa?

Zajęcie mechanika samochodowego przejdzie do lamusa?

Zakupy przed wydaniem najnowszych kolekcji

Zakupy przed wydaniem najnowszych kolekcji

Bezpieczeństwo ponad wszystko

Bezpieczeństwo ponad wszystko